Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): No such file or directory in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home/avionskikarti/avionskikarti.mk/wp-content/plugins/smashing-analytics/wpsa.php on line 1890
Turisticki Aranzmani | Avionski Karti

ТУРИСТИЧКИ АРАНЖМАНИ

Дали ви е сеедно каде ќе го поминете вашиот годишен одмор, заслужените слободни денови или викенд? Дали би сакале да го имате туристичкиот арнажман од вашите соништа? Дали мечтаете за егзотични туристички дестинации или кратки викенди во најубавите градови во Европа?

Би сакале да ви предложиме паметно да го менаџирате вашето време и пари и да букирате пред време со цел да го добиете најдоброто за вашите пари.

Нашиот предлог е Денот На Вљубените – Св. Валентин да го помините во Венеција или Милано а тоа да ве чини како да сте останале во Македонија:

ВЕНЕЦИЈА ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ
14.02,2014 – 17.02.2014

Полетување од Скопје на 14.02.2014 од аеродром “Александар Велики” со директен лет на Wizz Air
Враќање од Венеција на 17.02.2014 од аеродром “Treviso” со директен лет на Wizz Air

Цена: 99 евра за уплати и резервации до 31.12.2013

Цена: 119 за уплати и резервации по 31.12.2013

ПОРАДИ МОЖНИ ПРОМЕНИ НА ЦЕНИТЕ НА АВИОБИЛЕТИТЕ, ОРГАНИЗАТОРОТ НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА ЦЕНАТА СЕ ДО ДЕНОТ НА УПЛАТА, ОДНОСНО ИСТАТА МОЖЕ ДА БИДЕ ПОВИСОКА ОД НАВЕДЕНАТА.

Во цената е вклучено:
– Авионски билет на релација Скопје – Венеција – Скопје на  авиокомпанијата Wizz Air
– Сместување во хотел 3* во Местре во двокреветна соба на база на 3 ноќевања
– Кабински багаж:
Доколку вашиот кабински багаж е со димензии 42x32x25 cm или помал, може бесплатно да се внесе во авионот. Мора да го собира под седиштето пред вас.

Во цената НЕ е вклучено:
– Аеродромски такси (се доплаќа 20 евра)
– Повратен аеродромски трансфер
– Индивидуални трошоци за време на аранжманот
 ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ПОТРЕБНА Е УПЛАТА ОД 50% ОД ВКУПНАТА СУМА НА АРАНЖМАНОТ. ОСТАТОКОТ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА 10 ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

МИЛАНО ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ!!!
АВИОНСКИ ПРЕВОЗ + 3 НОЌЕВАЊА ВО ХОТЕЛ 3* ЗА САМО 99 ЕВРА!!!
НЕ ЈА ПРОПУШТАЈТЕ ОВАА ПОНУДА КОЈА ШТО ВАЖИ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.12.2013
Повеќе информации:

За дополнителни информации е молиме да го контактирате нашиот агент Стефан на телефоните:

T: +389 2 614 74 37  | F: +389 2 3179 685

M: +389 78 435 886 

Или посетете не директно во нашите простории:

ODMORI SE Travel
Koco Racin 14 lokal 4 | 1000, Skopje  |  Macedonia

http://odmorise.mk/